"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Art...

Aneb když řečníkovi dojdou slova...

13. listopadu 2016 v 22:26 | Luci
Yo, bichies...
Ano, asi si právě klepete na čelo, co mi hráblo a donutilo mě k vydání článku. Takový nezvyk! :D Každopádně mi zkrátka v hlavě problesk naprosto geniální nápad (shodou okolností to bylo ve škole, takže asi tak úplně nezabíjí kreativitu) a já se s ním musela pochlubit. Nenapadlo mě, do jaké rubriky jí zařadit a tak s trochou fantazie se mi povedlo vydedukovat, že tam trocha toho umění přeci jen bude. :)

Photos from library...

6. června 2015 v 6:30 | Luci Dee
(které pro vás nafotila vaše milovaná Dee, které běhala jako jedinej magor po knihovně a všechno si fotila)
*pro zobrazení fotek rozklikni celý článek*

Art 2.0

11. března 2015 v 8:28 | Luci Dee
Yo... :)
Po dloouhém bloumání jsem se konečně donutila nafotit pár obrázků a hodit vám je do článku... :) Minulý týden a vlastně i tenhle týden je vážně otřesný... Koleje pár metrů od nás se opravují a veškerá doprava je odkloněna na starou, polorozpadlou a naprosto přecpanou cestu... :/ Takže mi cesta do školy i ze školy trvá dvakrát tak dlouho a dostat se do autobusu je o hodně složitější, protože praská ve švech, jak se všichni chtějí dostat co nejdřív domů... Navíc se musím intenzivně připravovat na přijímačky a učit se do školy (tenhle týden mají naštěstí sedmáci lyžák, takže je polovina učitelů pryč a je to celkem pohoda)... :)
K tomuhle článku mě vlastně tak nějak donutily katherine a Syssos, které jsem řádně zaúkolovala (jedna píše povídku a druhá plánuje článek)... Rozhodla jsem se pro tři obrázky na jedno konkrétní téma... Dneska to budou fanarty na Fairy Tail (japonské anime, budu se o něm brzo určitě zmiňovat)... Abyste byli v obraze, tak Fairy Tail je anime plné kouzel a nadpřitozených postav (více se o tom zmiňovat nebudu, připravuju článek na tohle téma)... Pokusím se vám pod každý obrázek napsat kdo na obrázku je a kdy byl vytvořen, abyste měli alespoň trochu představu jak se zlepšuju... :)
*provádí geniální facepalm, jelikož se čím dál tím víc v kreslení zhoršuje*
OK, přestaň to okecávat, Dee, a pusť se do toho! :)

Art 1.0

17. února 2015 v 20:59 | Luci Dee
První článek do rubriky! :D
K vydání tohohle článku mě přiměl (respektive donutil, protože rubrika je tu už od narození Ježíše Krista :D) článek z jiného blogu (jukněte na něj zde)... Navíc mám o prázdninách tvořivou náladu a tak se mi tu válí spousta prací... :D Nějaké ty portréty (dokončených jich je ale ani ne polovina a zbytek je nerozdělaný nebo nehorázně zpatlaný), fanarty a čmáranice na útržky papíru... :)
Teď k tomu o čem vlastně rubrika bude... :) V každém článku bude několik fotek mých výtvorů, pokusím se vzpomenout si na datum vzniku a pokud budou mít nějakou předlohu, tak jí sem taky dám... :) Pokud se díváte na ostatní umělecké blogy (což můj určitě není :D), tak to určitě znáte... :) Předem upozorňuji, že se kreslení věnuju jenom rekreačně, takže nečekejte žádné zázraky (i když v rodině máme několik umělecky nadaných členů, ale já mezi ně nejspíš nepatřím)... :) Nerozumím si s temperami ani vodovkami a většina obrázků je vyvedena pouze v černobílém provedení (tužkou nebo obtažené fixem, ale nevybarvené)... Postupně se začínám přátelit s pastelkami, ale použivám takové ty méně kvalitní, což se dost podepisuje na výkresech... Plánuju si začít kupovat lepší vybavení (jelikož mě teď kreslení nějak chytlo), ale ještě to řádně rozmýšlím...
Zárověň bych vás při příležitosti prvního článku chtěla poprosit, abyste moje obrázky nekopírovali... Vím, že nejsou nic moc a většina vás nezaujme, ale pár jich je opravdu povedených a nerada bych, aby se mi stalo to co Karukaře (někdo jí ukradl práci, smazal její podpis a vydával to hrdě za svůj výtvor)...
Dost kecání, rychle na článek... :D
 
 

Reklama