"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Vítáme vás, na informacích...

22. dubna 2017 v 20:49 | Pucek
Yo, bichies...
Dneska něco málo k organizaci a takovému malému "jarnímu úklidu", který už jsem začala úspěšně praktikovat. :) Budu se snažit v článku vysvětlit snad vše, co se tu děje a bude dít v následujících dnech a měli byste tu tedy najít odpovědi na všechny vaše otázky. Pokud vás tedy napadne otázka, na kterou nenajdete níže odpověď nebojte se jí napsat dolů do komentářů. ;)

Už dlouhou dobu si v hlavě pohrávám s myšlenkou změny. Založení nového blogu, kde bych začala vyspělejšími články plnými duchaplných úvah. Nový název, který by nebyl tak dětinský a celkově jiný obsah, za který bych se nemusela stydět. Možná by se mi zvedla i sledovanost a mělo by to nějakou úroveň, která by drze šlapala na paty populárním blogerům i blogerkám.

Pak jsem si ale uvědomila, že by mě asi Panda a jí podobní blázni sežrali, protože si rádi snižují IQ mými stupidními články (za což jim se srdce děkuji). :) A tak jsem se tedy dlouho odhodlávala, přemýšlela a nakonec se odhodlala k odvážnému kompromisu (za který mě možná i tak někteří nasekají do guláše). Nic se neruší, můžete být v klidu, ovšem bez pár změn se to ale taky neobejde, co si budeme povídat. :)

Ti, kteří byli doteď zvyklí vídat v kolonce pod jménem článku Dee, Luci Dee nebo Tadomiki jsou dobře obeznámeni s mojí vrtkavostí, ve které si zkrátka nemůžu vybrat jednu stabilní přezdívku a té se držet. Ostatní, ti nezasvěcení, by si mohli myslet, jak profesionální blog s tolika adminy právě navštívili, ale bohužel. Každopádně ode dneška se tu budu vyskytovat pouze pod přezdívkou, na kterou jsem si zvykla a řekněme, že už víceméně na nic jiného neslyším (v takovýhle ptákovinách se Pandě genialita nezapře). :D

Zároveň, jak si možná někdo všiml, zmizelo několik rubrik, o článcích nemluvě. Je to z důvodu, že jsem se u těchto článků rozhodla, že pro mě nejsou nijak důležité a jejich odstranění nebude hrát žádnou roli na existenci blogu. Konkrétně se jedná o celou rubriku Keep smiling, s kterou byli jen samé problémy. Kdysi způsobila nejednu hádku (i když jsem za ně ráda, na základce pročistili můj list přátel a zbavili ho těch falešných pijavic) a po běžné údržbě blogu se z ní beztak odstranily všechny obrázky, bez kterých články neměli žádný smysl. Bylo tedy nežádoucí prezentovat blog "rozbitými" články. Další, kdo musel z kola ven byly rubriky 1D a SOS, kterými to tu vlastně dalo by se říct začalo. Ačkoliv jsem se zapřísáhla, že blog nebude jen o nich v začátcích jsem to nedodržela, co si budeme nalhávat. Přišla tedy ta část života, kdy člověk naprosto pohřbí veškeré své "dětské" idoly a ideály (no, byla tu už dávno, ale jak správně leckdo hádá, jsem líné stvoření). :) Psychicky byste se ale měli připravit, že škrty v rozpočtu ještě zdaleka neskončily. Nebude se sice pravděpodobně jednat o tak rozsáhlé akce, ale řekněme si naprosto upřímně, že některý články jsou opravdu na nic a o ničem.

Na druhou stranu, abych vás jenom nedeptala hodlám některé články pouze přepisovat, protože i já dokážu ocenit kreativitu Pucka z minulosti. Některé články zkrátka mají tu jiskru, kterou tak zbožňuji. :D A taky, aby toho nebylo málo nevyhneme se samozřejmě ani přidávání nových (zbrusu nových) rubrik. Články jsou v tomhle případě samozřejmostí, od čeho bych jinak měla blog, aby na něj sedali pavučiny rozhodně ne (jako doteď, cha). Chtěla bych být kreativní (pche, moje druhé jméno je kreativita) a pustit se i do odvážnějších projektů, které by mohli zahrnovat i nějakou tu spolupráci, na kterou už mám v hlavě zformulovaných pár kandidátů.

Zároveň bych tento článek chtěla využít i k menší prosbě, kterou bych chtěla směřovat k vám, čtenářům. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo by byl zručný s počítačem a to hlavně s editory fotografií, napište mi do komentářů. Design, který blog v této chvíli má je totiž dost starý a už by potřeboval vyměnit, co si budeme nalhávat. :D Byla bych přímo nadšená, kdyby se mi s někým podařilo dohodnout se na nějaké lepší verzi, která by nahradila tuhle přednastavenou. Přeci jen vzhled stránek je také mojí vizitkou.

Tím bych snad pokryla všechny body, které bych chtěla v dnešním článku zmínit. Je mi naprosto jasné, že jakmile kliknu na tlačítko "hned zveřejnit" vynoří se mi v hlavě další tuna důležitých informací a já už budu moc líná na to, abych je sem dopsala. :D Můžete si ale být jistí, že budu přemýšlet nad dalším článkem, který snad podle časových možností vyjde co nejdříve. Takže se s vámi loučím a mizím za dlouho očekávanou zábavou (čtení, jídlo a spaní, hurá).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Linda (Dont worry Be happy) Linda (Dont worry Be happy) | 24. května 2017 v 16:35 | Reagovat

No jo, naštěstí pro všechny puberta jako 1D a 5SOS netrvá dlouho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama