"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

It's been a long time...

13. dubna 2017 v 19:51 | Pucek |  Bla bla bla...
Yo, min'na...
Tak jsem se po dlouhé době opět usadila za klávesnici a psychicky se připravila na proces, který stojí za vytvořením jednoho článku. Bez mučení se ale přiznám, že to pro mě tentokrát byla taková skoro až únikovka. Dneska mě totiž přepadla až nepříjemně otimistická idea, že se do toho vrhnu po hlavě a uklidím si pokoj. No... Řekněme, že jsem za dnešek zvládla jen jeden kout pokoje a teď tu sedím obložená krabicemi a připadám si jako ve skladišti 13.

Hned ze začátku musím podotknout, že tím malým čertíkem, co mě ostrými vidlemi popichoval, abych konečně něco vydala, je Pandoslava. Takže prosím, zatleskejte jí teď, ať nás ta ohromující salva později neruší. Už nějakou dobu z ní totiž mám infarktový stavy, když se z ničeho nic zjeví vedle mě a s naprosto vážnou tváří (kdybyste jí znali už jenom tenhle fakt by vás donutil se bát, že je něco špatně) se mě zeptá, kde má svůj slibovaný článek (což je vlastně jakýkoliv článek, protože má absťák bez mých mozek otupujících keců). Závěrem tedy ano, věnuji jí celý tento odstavec a potažmo i článek jako takový.

Hned ze začátku se opět omlouvám za dlouhodobou neaktivitu, ale uvědomila jsem si, že to už takhle bude asi napořád. Od základní školy se změnily podmínky mé existence a potřebuji investovat víc energie do svého osobního života. To se rovná tomu, že nemám čas na všechny ty úžasné kratochvíle, kterým jsem holdovala kdysi. Nicméně nepáchejte hned sebevraždy, blog jede normálně dál, jen už to nebude například na týdenní bázi. Bude to spíš mám jako ruská ruleta.

Za další teď mě čeká poměrně dlouhá doba, kdy si budu válet šunky doma, takže mám naplánováno spoustu aktivit. Ať už se jedná o uklízení pokoje (meh, jednou za život to čeká každého z nás) nebo práv ono psaní blogu, kterému bych chtěla také věnovat nějaký ten čas. Už strašně dlouho mi na stole leží rozpracované články všech typů ke kterým chybí jenom pár detailů (fotky nebo jen několik informací) a tak bych je chtěla co nejdřív dodělat.

Samozřejmě bych ráda vrátila i pravidelné díly povídek, ale to už není věc zcela jistá. Neměla jsem totiž zrovna svoje spisovatelské období a tak se většina prací zastavila na mrtvém bodě. Pokud se mi ale ovšem povede rozpohybovat autorské střevo tak se nemáte čeho bát a povídky se budou hrnout jako na běžícím páse.

Závěrem bych chtěla hrozně moc poděkovat lidem, kteří s tímto blogem zůstali od začátku. Vím, že je se mnou někdy těžké vyjít (ať už na internetu nebo ještě hůř v realitě) a tak si vážím všech věrných čtenářů.

Dnes bohužel jenom rychlý článek, ale brzy se to snad pousím vynahradit. ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama