"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Music 6.0

16. června 2015 v 19:06 | Luci Dee |  Music...
Yo, min'na...
Dneska jsem měla celkem super den, ale teď se to trochu pokazilo a já napjatě čekám na zprávy, takže si čas pokusím trošku zpříjemnit článkem... :)

Naše chemikářka dneska vzala celkem dost spolužáků na výlet do Prahy, kde si měli vyzkoušet práci v odborných laboratořích, takže byl den trochu rozházený... Ráno nás přišlo do třídy jenom pět (a to jedna holka nestihla autobus do tý Prahy, takže nás bylo místo čtyř pět) plus jeden spolužák z céčka, který přišel jediný ze třídy a byl u nás rozdělen... Na fyzice jsme se koukali na Postradatelné a zabrali jsme jenom dvě lavice z celkových třiceti... XD Mysleli jsme si, že přijdeme o odpoledku a budeme samostatná šestičlená třída (což by bylo naprosto awesome), ale plány nám jaksi zkazila naše angličtinářka, která nás naprášila zástupci ředitele a tak jsme byli sloučeni s béčkem, kde jich bylo dvanáct... Během následujících dvou hodin odešlo asi osm lidí, takže jsme většinou seděli v počítačovce nebo koukali na nějaký film, což je lehárna... Jednu hodinu co jsme strávili v počítačovce se Šutr s Cavemanem podle mě slušně bavili, když jsem něco psala a přitom se smála jako magor a cítila se strašně badass (le škodolibá a rázná Dee opět v akci)... XDDD Možná o tom někdy hodím článek (ale nevím, uvidím podle reakcí a jestli budu mít náladu na my dark side, však mě znáte), ale teď mám opravdu jiný starosti...
Doma už to ale taková pohoda nebyla... Už několik týdnů mám starost o naší fenku, která jenom polehává, skoro nejí a je všeobecně nějaká "utlumená" (což u tak hyperaktivního psa jako je Bařena není normální)... Před chvílí s ní rodiče jeli k veterináři, takže sedím a modlím se, aby to nebylo nic vážnýho... :( Doufám, že je to třeba jenom angína, což si myslím já, "odborník" na zvířata... :)
No, ale teď už k tématu, tady máte několik písniček, ať si zlepšíte den... ;)(Sorry, ale oficiální videoklip není a tak jsem vybrala tuhle s textem)


(Videoklip úžasný, písnička ještě lepší a při cvičení je to naprosto pecka, doporučuji)
Jinak ještě jsem chtěla popřát hezkou dovolenou Smokie (navštivte její blog, určitě je o co stát), která (jestli jsem to správně pochopila) někam odjíždí a i přesto si při balení věcí stihla udělat čas na napsání komentáře k mému článku... ;) Díky ti a měj se na dovolený hezky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Don´t worry be Happy Don´t worry be Happy | 5. července 2015 v 19:40 | Reagovat

Ou, chudák fenka :((
Doufám, že to dopadlo dobře :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama