"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Art 2.0

11. března 2015 v 8:28 | Luci Dee |  Art...
Yo... :)
Po dloouhém bloumání jsem se konečně donutila nafotit pár obrázků a hodit vám je do článku... :) Minulý týden a vlastně i tenhle týden je vážně otřesný... Koleje pár metrů od nás se opravují a veškerá doprava je odkloněna na starou, polorozpadlou a naprosto přecpanou cestu... :/ Takže mi cesta do školy i ze školy trvá dvakrát tak dlouho a dostat se do autobusu je o hodně složitější, protože praská ve švech, jak se všichni chtějí dostat co nejdřív domů... Navíc se musím intenzivně připravovat na přijímačky a učit se do školy (tenhle týden mají naštěstí sedmáci lyžák, takže je polovina učitelů pryč a je to celkem pohoda)... :)
K tomuhle článku mě vlastně tak nějak donutily katherine a Syssos, které jsem řádně zaúkolovala (jedna píše povídku a druhá plánuje článek)... Rozhodla jsem se pro tři obrázky na jedno konkrétní téma... Dneska to budou fanarty na Fairy Tail (japonské anime, budu se o něm brzo určitě zmiňovat)... Abyste byli v obraze, tak Fairy Tail je anime plné kouzel a nadpřitozených postav (více se o tom zmiňovat nebudu, připravuju článek na tohle téma)... Pokusím se vám pod každý obrázek napsat kdo na obrázku je a kdy byl vytvořen, abyste měli alespoň trochu představu jak se zlepšuju... :)
*provádí geniální facepalm, jelikož se čím dál tím víc v kreslení zhoršuje*
OK, přestaň to okecávat, Dee, a pusť se do toho! :)

Gajeel a Levy (můj snad nejoblíbenější pár :3)
Stručný popis: Gajeel je železný drakobijec, pojídá železo, dokáže svoje končetiny přeměnit v železné pilíře a jeho exceed se jmenuje Panther Lily. Levy je mág ovládající magii písma, která spočívá na principu co napíšu to se objeví. Například napíšu BUTTERFLY, písmo zazáří a objeví se motýlci.
28.10.2014

Gajeel a Natsu (kombinace těchle dvou zaručuje špičkovou zábavu :D)
Stručný popis: Gajeel, jak už jsem řekla, je železný drakobijec. Natsu je taky drakobijec, ale ohnivý a byl stejně jako ostatní PŮVODNÍ drakobijci vychován drakem. Dokáže chrlit oheň, proměnit svoje tělo do dračí podoby a přeměňovat končetiny na ohnivé "věci" (nevím jak to popsat -_-). Otaku určitě vědí, že když nadchází bojová scéna, tak se udělá prostřih na oba dva bojovníky. Tohle má být taková "parodie" na tenhle moment.
24.11.2014

(tahle je trochu mázlá, tak tady je druhá o trochu lepší :D)
Team Raijinshu (zleva Bickslow, Evergreen a Freed)
Stručný popis: Raijinshu je něco jako ochranka jednoho z mágů ve Fairy Tail (konkrétně Laxuse) a je považován za jeden z nejsilnějších týmů. Bickslow používá magii ovládání, takže může ovládat vlastně cokoliv živého. Nejraději má ale svých pět dřevěných loutek, kterým říká "Babies". Nosí rytířskou přilbu, aby lidi neohládl zrakem. Evergreen ovládá magii jako bájná Medúza. Dokáže lidi proměnit v kámn, ale narozdíl od Medúzy tohle prokletí jde zrušit. Považuje se za "Fairy Queen" a ovládá vílí magii (ovládnutí rostlin, pilu a klasická kouzla). Freed je plně oddaný Laxusovi a všude chodí s mečem u pasu. Ovládá magii run (starodávné písmo, které opravdu existuje a s oblastí se jeho podoba trochu mění) díky níž může například lítat, zaklít někoho nebo někoho uvěznit na místě a to vše z pohodlí bezpečného místa (využívá to strašně moc a vždycky má nehorázně škodolibej výraz :D).
28.11.2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama