"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Březen 2015

St. Patrick's Day

17. března 2015 v 19:00 | Luci Dee |  Bla bla bla...
HAPPY ST. PATRICK'S DAY TO ALL!!!
Yo!
Dneska jsem tu opět s dalším článkem (který mě napadl dneska během velmi záživné hodiny češtiny) a tentokrát hodně tématickým k dnešku, protože se bude týkat dne svatého Patrika... :D Na začátek bych ho pro ty z vás, kteří neví co tenhle svátek znamená, přiblížila a pak bych sem hodila svůj dnešní SPECIÁLNÍ outfit (který získal celkem dost pozitivních ohlasů :D)... Pak sem dám možná pár fotek (slavný lidi slavící den svatého Patrika) a set, který jsem splácala na Polyvore... ;) Hope you like it...

DIY 1.0

11. března 2015 v 20:38 | Luci Dee |  Do It Yourself
Můj "To Post List" se plní a tak začínám (KONEČNĚ) postupně redukovat položky...
*lidstvo jásá, že Luci Dee konečně začíná zase přidávat*
O víkendu jsem měla hodně tvořivou náladu a můj starý kryt na mobil mě nudil, tak jsem si řekla že si vytvořím takovou menší kolekci různých krytů, abych je mohla střídat podle nálady (poslední dobou by to pořád bylo: "Přestaň sakra kopírovat můj styl a nápady!")... A pak mě to napadlo! Už dávno jsem říkala, že možná založím DIY kolekci a budu do ní přidávat, takže teď mám naprosto jedinečnou příležitost začít! :) Proto jsem popadla foťák (můj milovaný starý křáp :3) a pečlivě celý postup zdokumentovala... Takže pokud jste z předchozího textu pochopili, přináším vám první článek rubriky Do It Yourself zaměřený na výrobu originálního krytu na mobil... :D
Pojďme na to! :)

20 random question

11. března 2015 v 11:27 | Luci Dee |  Tags and challenges...
Už dlouho jsem projížděla internet a hledala nějakou challenge nebo tag, který by mě zaujal... Našla jsem jich sice spousty, ale většinu otázek nebo úkolů bych nesplnila, takže by to ani nemělo cenu... :) Dneska jsem ale náhodou narazila na pěkný blog a na něm na jeden tag, který jsem prostě musela udělat... :D Odkaz na blog vám hodím pod článek a teď, jak už jste z názvu nejspíš poznali, se pustím do tagu 20 náhodných otázek... :)

Art 2.0

11. března 2015 v 8:28 | Luci Dee |  Art...
Yo... :)
Po dloouhém bloumání jsem se konečně donutila nafotit pár obrázků a hodit vám je do článku... :) Minulý týden a vlastně i tenhle týden je vážně otřesný... Koleje pár metrů od nás se opravují a veškerá doprava je odkloněna na starou, polorozpadlou a naprosto přecpanou cestu... :/ Takže mi cesta do školy i ze školy trvá dvakrát tak dlouho a dostat se do autobusu je o hodně složitější, protože praská ve švech, jak se všichni chtějí dostat co nejdřív domů... Navíc se musím intenzivně připravovat na přijímačky a učit se do školy (tenhle týden mají naštěstí sedmáci lyžák, takže je polovina učitelů pryč a je to celkem pohoda)... :)
K tomuhle článku mě vlastně tak nějak donutily katherine a Syssos, které jsem řádně zaúkolovala (jedna píše povídku a druhá plánuje článek)... Rozhodla jsem se pro tři obrázky na jedno konkrétní téma... Dneska to budou fanarty na Fairy Tail (japonské anime, budu se o něm brzo určitě zmiňovat)... Abyste byli v obraze, tak Fairy Tail je anime plné kouzel a nadpřitozených postav (více se o tom zmiňovat nebudu, připravuju článek na tohle téma)... Pokusím se vám pod každý obrázek napsat kdo na obrázku je a kdy byl vytvořen, abyste měli alespoň trochu představu jak se zlepšuju... :)
*provádí geniální facepalm, jelikož se čím dál tím víc v kreslení zhoršuje*
OK, přestaň to okecávat, Dee, a pusť se do toho! :)

Music 5.0

4. března 2015 v 21:44 | Luci Dee |  Music...
Yo!
Takže jsem tu s dalším článkem! :D
*dav jásá a Luci Dee vbíhá na pódium s pocitem LIKE A BOSS (a taky si uvědomuje, že by měla přestat psát tyhle "hvězdičkový doplňující informace", but who cares :D)*
Dneska jsem článek plánovala, ale nevěděla jsem jaký, takže jsem nakonec dala na Syssose (BTW očekávám článek!!! :D) a rozhodla se vydat článek na podporu jejího playlistu... :) Namátkou jsem zabodla prst do pěti skladeb v mém sešitu s muzikou a osobně si myslím, že výběr není úplně marný... :)
Sooo, zítra plánuju takové menší překvápko (je to epic, nejspíš by vám to potvrdila i Syssos) nad kterým jsem dneska seděla asi půl hodiny ne-li víc (no jo, nafotit to, plus se soustředit na to, abych to nezkazila :D)... Přestaňme to tedy okecávat, užijte si muziku a hezký zbytek večera... :)