"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

First steps...

16. listopadu 2014 v 19:45 | Luci Dee |  Témata týdne...
Title: Steps...
By: Luci Dee
Čauec mňauec,
tak se hlásím s článkem na téma týdne "Moje první blogerské krůčky"... Tentokrát se mi zdálo hodně jednoduché a tak jsem se do něj s chutí pustila... :D

Něco málo z krátké historie mého blogu... Byl založen 26. července 2014, tedy přesně den před mými čtrnáctými narozeninami... Cca. půl roku předtím jsem se pustila do psaní povídek, které jsem rozesílala na různé specializované blogy určené přímo k publikování povídek... Nelíbilo se mi ale, že jsem měla povídky rozstrkané po milionech stránkách a tak jsem se rozhodla, že bych si mohla založit blog na kterém bych je měla všechny pohromadě... Zářila jsem nad svým geniální nápadem jako sluníčko a to i přesto, že jsem si myslela, že to bude jenomdalší položka do šuplíčku s ostatními douhodobě nesplněnými "sny"... Pak jsem ten nápad ale dlouhodobě nemohla vypudit z hlavy a posledním znamením bylo nabídnuté spoluadminství na notnormalworld.blog.cz... To mě utvrdilo v tom, že bych to mohla zvládnout a mít alespoň maličký úspěch... Nechtěla jsem mít blog jenom na fotky, povídky nebo moje nepochybně nutné kecy a tak jsem si řekla, že to všechno tak nějak zkombinuju a udělám z toho jakýsi hybridí blog (doufám, že se mi tahle myšlenka povede do budoucna realizovat)... :D
Už chybělo jenom vymyslet jméno a mohla jsem si začít vesele blogovat... To se ale nakonec ukázalo jako největší problém... Ve dne v noci jsem chodila s hlavou v oblacích a kombinovala slova, abych něco vymyslela (nechtěla jsem totiž dávat jako adresu mojí přezdívku Luci Dee, protože by se mohla v budoucnu změnit a co pak budu dělat s adresou, která nevystihuje blog a nebo není alespoň vtipná?)... Přesně v jednu hodinu ráno dne 24. července 2014 mě po dlouhém neklidném převalování napadl z čista jasna geniální nápad: unicornbananaprincess!!!
Unicorn, protože jsou prostě super (a navíc u nás ve třídě jsou mega populární), banana jako Harry Styles (a taky protože miluju banány-myslím to ovoce, samozřejmě -_-) a princess prostě protože to oslovení nesnáším a zároveň se mi líbí jak to zní... :D S těmihle slovy jsem předtím snad dva dny čarovala, ale ani jednou mě tahle kombinace nenapadla... On to vlastně původně taky nebyl finální název blogu (mělo to být myslím nějak pinkandblackladyofunicornandbananaprincess, což jsem zamýtla, protože to znělo debilně a bylo to tak dlouhý, že než bych to řekla nebo napsala, tak bych to zapomněla), ale nakonec se mi tohle zalíbilo nejvíc... :) Tak jsem tedy den před mými narozeninami sedla k netu, zaplula na blog.cz a založila si blog... :D Byl to vlastně i takový dárek ode mě pro mě k narozeninám (já strašnej egoista)... :)
No a dneska, čtyři měsíce a deset dní od založení blogu, jsem ještě stále jakési "blogerské batole" s zatím (doufejme že zatím) nepopulárním a skoro neviditelným blogem... Sice mám pár občasný čtenářů, kteří sem zabloudí jednou v životě a pak už sem nevkročí, ale já jsem i za to ráda... Nepotřebuju mít blog, který odstartuje velkolepým začátkem a bude postupně upadat v zapomnění... Stačí mi, když u blogování vydržím, budu se zlepšovat, naučím se něco nového a dosáhnu cílů, které si vytyčím... V tom mě určitě budou usvědčovat komentáře a počty návštěv, které budou pomalu stoupat jak skromně doufám... :)
Doufám, že jste se v tom textu nějak zorientovali (uznávám, že je trošku chaotický, ale to ke mě patří jako ozdobený stromeček k Vánocům-mimochodem, brzy budou VÁNOCE!!! :DDD), pochopili "myšlenku" a budete se sem vracet... :)
Mějte se krásně, skládejte básně,
Luci Dee

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Syssos Syssos | 16. listopadu 2014 v 20:00 | Reagovat

Pěkný :) Taky jsem přemejšlela nad článkem na téma týdne, ale řekla sem si, že na tohle téma toho asi moc nenapíšu... Ale to tvoje dílo? Super!

Piš dál, měj se fajn...

Bye for now,
Syssos

2 Luci Dee Luci Dee | Web | 16. listopadu 2014 v 20:33 | Reagovat

[1]: To jsem ráda, že se ti článek opět líbil... :D
Ale píšu články píšu z částečný nudy, protože nemám co číst... Doufám, že víš na co narážím... :D
Takže koukej něco sepsat a přidat, nebo si mě nepřej... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama