"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Civilizace

21. srpna 2014 v 0:41 | Luci Dee |  Bla bla bla...
Title: Civilizace
By: Luci Dee
Čauec mňauec!!!
Jsem zpět z tábora!!! :D Vrátila jsem se sice už v pondělí, ale domů jsme přijeli pozdě (cesta z Pardubic je celkem dálka) a já byla nehorázně unavená a po pořádném jídle (po táboře jsem jako černá díra a žádný jídlo přede mnou není v bezpečí :D) jsem usnula jako špalek... :) Na táboře jsme bohužel byli daleko od civilizace (pár kilometrů od nás byla vesnice či co, ale v táboře nebyla wifi a kvůli signálu jsme museli běhat po lese jako šílenci, takže jsem chvílemi opravdu trpěla :D), takže jsem nemohla nic přidávat... K vašemu štěstí jsem si vyšetila trochu času a díky nějaké inspiraci jsem začala psát další povídku... :D Vysvětlení úvodního obrázku je jednoduché: Wifi (neměla jsem jí na táboře), food (toho jsem měla na táboře celkem dost a budu se muset trochu krotit, aby se ze mě nestal Otesánek :D), my bed (jak se mi po ní stýskalo! ale na tý palandě na táboře se nespalo tak špatně) a perfection (prostě všechno dohromady, ale zároveň můj milovaný domov)... Všichni ten obrázek jistě pochopili, ale vysvětluji to proč jsem ho sem dala... :D


Včera jsem navíc celý den lítala po doktorech kvůli mému úžasnému zraku (byla jsem na kontrole u očařky (ano, nosím brýle na dálku, mám vrozenou vadu a dá se to maximálně v dospělsti laserově operovat, ale výsledek není zaručený) a ta zjistila, že se mi opět zhoršili oči (tak to už jsme na pravým na 2,50 a na levým na 4,00), takže jsem ještě musela jít do optiky objednat si nový sklíčka, abych je měla už do školy a na kraťoučkou dovolenou do konce prázdnin) a balila jsem si věci na pár dní k babičce... Večer jsem opět odjela na chatu k babičce za bratráncem a nehorázně otravnou sestřenkou (just joke, off course :D) a teď se ještě stále nechystáme spát (OK, usínáme u svítících obrazovek tabletů, notebooků a mobilů, ale ještě se nám spát vůbec nechce)... Dále jsem nehorázně hyperaktivní, ale zároveň už teď trpím tím, že budu zase muset rok trpět ve škole a v tý naší díře, než pojedu znovu na tábor... :( Bylo to tam strašně suprový, ale teď to do tohohle článku nechci míchat, takže nejspíš udělám jiný článek informující o táboře a kravinách, který jsme tam prováděli (tímto oficiálně zdravím Housenku (doufám, že se sem podíváš a že se dobře učíš na ten řidičák), QuanQueho, Zdenu a Pavla)... :DDD Taky tak nějak plánuju přidat buď novou povídku nebo pokračování rozepsané povídky, nějaké ty písničky a obrázky... To ale ještě uvidíme podle času... :D
Tentokrát se opět hlásím s další dávkou videí... Syssos do mě pořád hučí, abych napsala pokračování AID (Angel In Disguise), ale mě nic nenapadá... :) Teď se tu ale tlemí minulým videům s One Direction (klikni ZDE), takže jsem se pustila do hledání a dala sem pár videí, co mě buď pobavili, rozbrečeli (nevím proč, protože většině lidí přišli úplně normální) nebo vystrašili k smrti... :)
So enjoy it Luci Dee

(Lux je táák úžasně roztomilý dítě a v kombinaci s těmihle zoxoušema je to prostě awww... :3)

(Poprvý, když jsem to viděla, tak jsem se pak bála jít sama na záchod... Pokud nejste ale zvládáte horory, tak podle mě celkem pohoda... :))

(Zbožňuju tyhle videa z X Factoru jak jim to tam úplně úžasně ladí... :3)

(Louis: Uh, check my flow, uh... Ano, Louisi, to mi připomíná... :D)
(Opět se projevila Louisova hyperaktivní osůbka a jeho oblíbená hláška... :D)

(Tak zrovna u týhle jsem z nějakých nepochopitelných důvodů začala bulet jako želva, když jsem jí poprvý slyšela a viděla videoklip... :/ Poslala mi jí Don't Worry Be Happy (ZDRAVÍM!!! :DDD), protože jsem jí před cestou někam ven poslala to video se zabijáckým klaunem... :D)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Syssos Syssos | 21. srpna 2014 v 0:45 | Reagovat

Už to můžu napsat... Sem první, kdo to přečetl... =D

2 Luci Dee Luci Dee | 21. srpna 2014 v 0:46 | Reagovat

REBEL, VOLE!!! :DDD
A víš co?
Ty jsi vlastně nebyla první, kdo si to přečetl...
První kdo si to přečetl jsem byla já, když jsem to po sobě kontrolovala... :D
So... REBEL, VOLE!!! xDDD

3 Syssos Syssos | 21. srpna 2014 v 0:52 | Reagovat

Fajn, sem první normální... no, „normální“ člověk, kterej to přečetl... =D

4 Don't worry be Happy Don't worry be Happy | 21. srpna 2014 v 12:02 | Reagovat

Juuu dalas sem to video s Louisikem  *.*
To je ňuňu ^•^
A z tech oci si nic nedelej, ja mam taky spatny oci  :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama