"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Angel in disguise 9. díl

28. července 2014 v 22:28 | Luci Dee |  Angel in disguise...
Title: Angel in disguise
By: Luci Dee
Part: 9

Potom, co byla PJ vykoupaná, jí nakrmili, chvilku si s ní hráli a večer jí uložili ke spánku. Jinak se během zbytku dne celkem nic moc nedělo. Večer se všichni sešli v obýváku. Sophia s Liamem přinesli z naší oblíbené kavárny kafe pro každého, Perrie se Zaynem sehnali pár filmů, Josh zachránil nějaké jídlo a Niall s Harrym přinesli nějaký stolní hry. Myslím, že si chtěli udělat společný společný večer a trochu si oddechnout.
"Tak jo, co je dneska na programu?" zeptal se Niall a složil si nohy do tureckého sedu. Měl na sobě šdé vytahané tepláky, černé vytahané tričko, modrou mikinu přes hlavu a vlasy v mírném rozcuchu. Vypadal neskutečně roztomile.
"Zábavný večer," pronesla Perrie a vytáhla tři filmy, které poté s úsměvem položila na stolek vedle deskových her a mísy s nachos. Nahla jsem se přes opěradlo křesla, za kterým jsem stála a podívala se na přebaly filmů. CROODSONOVI, WARM BODIES a JÁ PADOUCH 2, tak tenhle večer bude vážně odvaz s těmihle filmy.
"OK, můžeme se do toho pustit," pronesl vesele Josh a sáhnul po kelímku s kafem.
"Pustíme si nejdřív film, zahrajeme si a nebo si zazpíváme?" zeptala se Sophia a prošla si noty ležící na stole. Josh se na ně podíval, vytřeštil oči a vytrhnul jí je z ruky.
"Hej..."
"To je Lusiino písmo?!" Mírně jsem nadzvedla obočí a přeletěla za Joshe. Nakoukla jsem mu přes rameno a chvíli si četla noty. Panebože, to jsou moje starý notový zápisy ze školy, kdy jsem klukům krasopisně přepisovala všechny jejich texty. Jsem strašně ujetá na kreslení a krasopis, takže už umím napodobit asi polovinu ze stylů písem v Microsoft Wordu, a v tý době to bylo alespoň k něčemu dobrý.
"Jo, našel jsem to v jejím starým pokoji," řekl Niall a podrbal se na hlavě. No vidíte, jsem tu už skoro týden a ještě jsem ani nenavštívila svůj starý pokoj. Dřív jsme totiž bydleli s Joshem u kluků, ale pak jsme se odstěhovali a oni nám tu ty pokoje nechali na "horší časy". Protočila jsem oči a vydala se ke schodům, které jsem vyletěla. Prošla jsem kolem Louisova, Liamova, Zaynova a Joshova pokoje. Na konci chodby byli už jenom troje dveře a to Niallovo, Harryho a moje. Prošla jsem dveřmi mého starého pokoje a zůstala stát užasle za nimi. Ten pokoj se vůbec nezměnil! Prošla jsem si celý pokoj, podívala se na svoje staré věci a pak si sedla na postel. Naučila jsem se, jak jako anděl manipulovat s různými předměty, čehož jsem mohla právě využít. Otevřela jsem zásuvku nočního stolku, odklopila falešné spodní dno a vyndala z něj starý deník. Chvilku jsem si jím listovala, četla si co se honilo v mojí pubertální hlavě a strašně se tlemila. Ze zdola jsem uslyšela smích, tak jsem uklidila deník zase zpátky na původní místo a odletěla z pokoje za ostatními.
"Jůů, ten tygřík je roztomilý..." Slyšela jsem, jak se Perrie rozplývá nad programem a tak jsem strčila hlavu do místnosti. Všichni seděli na pohovce nebo pod ní a sledovali zrovna Croodsonovi, kde běžela scéna s takovým tím tygříkem, který se všechny snažil sníst. Vážně roztomilé, hlavně když je to animované.
"OK, k narozeninám ti koupíme tygra," usmál se na ní Louis a dál se spokojeně díval na televizy. Sedla jsem si pod pohovku a společně s ostatními koukala na film.
"Nialle, nekřupej tolik s těmi nachos!" okřikla ho Sophia, která byla i z děje animáku slušně vystresovaná.
"Sorry," šeptl Niall a odložil nachos na stolek daleko od něj, aby ho nelákali. Pak si znovu sednul do tureckého sedu a trochu nezůčastněně sledoval film. Zdálo se mi, že jsem zahlédla nějaká světla na dvorku, takže jsem se zvedla ze země a šla se podívat do okna za televizí.
"Stejně mě nikdo neuvidí," povzdechla jsem si a odhrnula prokoukla ven. Asi jenom sousedi někam odjížděli, nic světobornýho. Ještě chvilku jsem se dívala na kapky, které bičovali venkovní svět. Ten pohled mě uklidňoval a teď, jako anděl, se mi zdálo, že to má i nějaký hlubší význam. Otočila jsem se na ostatní a usmála se. Niall, Harry a Josh, sedící pod pohovkou podřimovali, Liam, Zayn, Sophia, Eleanor a Perrie, sedící na pohovce sledovali film a sem tam se usmáli, zatímco Louis úplně vytuhnul.
"POZOOOOR!!!" ozvalo se z televize a všichni, kromě spícího Louise, sebou trhnuli.
"Jsem nějakej unavenej, kolik vůbec je?" Niall zívnul a podíval se na hodiny, které visely na protější zdi. Stočila jsem pohled stejným směrem, 22:30, ani se mi nezdálo že by bylo tak pozdě.
"To už je tolik?" zeptala se vyjeveně Eleanor.
"Asi si půjdu lehnout," řekl Niall a zvednul se k odchodu.
"Asi si půjdeme všichni lehnout," pronesl hned Josh a vypnul film, čímž všechny donutil se zvednout.
"Louisi, nespi!" Drcla do něj El, ale Louis nejevil žádné známky probuzení. Drcla do něj znovu, tentokrát silněji a měla úspěch. Louis zachrápal, trochu se ošil a pak se prudce posadil.
"C-co se děje...?" Louis si protřel rozespalé oči a zmateně koukal kolem sebe.
"Jdeme spinkat, zlato, ale ty jsi byl zjevně velmi zabraný do filmu," odpověděla se smíchem Eleanor a dala mu pusu.
"Samozřejmě, ten film byl velmi zajímavý a poučný," Louis se rozespale usmál a urovnal si rozčepýřené vlasy. Eleanor jenom pokroutila hlavou a vedla ho za ruku nahoru do ložnice. Josh odcházel jako poslední, takže zkontroloval, jestli je všechno vypnuté a pozhasínané. Já jsem si po chvilce šla znovu sednout do křesla s úmyslem trochu podřimovat, protože jsem dneska až moc líná na procházku po domě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama