"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Angel in disguise 20. díl

29. července 2014 v 21:19 | Luci Dee |  Angel in disguise...
Title: Angel in disguise
By: Luci Dee
Part: 20

Povzdechl si a hodil přede mě tu složku, která doteď ležela před ním na stole.
"Tohle je tvoje složka. Správně bys jí neměla vidět, protože je v ní zaznamenaný celý tvůj život a kdyby se cokoliv odehrálo jinak než jak je napsáno, byl by zase průšvih. Takže si to nečti celé, prosím," řekl smutně a udělal na mě psí oči. Přikývla jsem a četla si ve složce. Udivovalo mě, jak přesně tam je všechno zaznamenané. Bylo to strašidelné zjistit, že můj život už někdo nalinkoval a i když pro mě bude něco nečekaného, stejně o tom autor mého osudu bude vědět dopředu. Vyndala jsem si ze složky papír, kde bylo napsáno datum mých třináctých narozenin. Ten den si pamatuju, protože jsem se tenkrát seznámila s klukama z 1D.
Joshovi bylo patnáct a jako "zodpovědná osoba" dostal na starost mojí narozeninovou oslavu s kamarády. Chtěl mi udělat radost a tak uspořádal menší zahradní párty s mýma kamarádama v naší menší vilce (ano, byli jsme bohatší než normální děti, ale nebyli jsme rozmazlení haranti). Dárky, dětský šampáňo, kamarádi, bazén, prostě pro mě nepředstavitelně úžasná oslava o které jsem si myslela, že už nemůže být lepší. Jak já jsem se spletla! Oslava byla od desti ráno až do večera, takže jsem si mohla pořádně zablbnout. Asi kolem patnáctý hodiny se ozvalo zacinkání o skleničku, kterým Josh upoutal pozornost všech. Stál před menším zahradním altánkem a za ním byla natažená hedvábná "opona". Pronesl krátký a dojemný přípitek po kterém prohlásil, že teď je čas, aby předvedl svůj dárek. Chvíli jsem na něj koukala trochu nechápavě, ale další větou mi všechno perfektně vysvětlil.
"Přivítejte prosím vycházející chlapeckou skupinu, ONE DIRECTION!!!" Zpoza opony vyletělo pět šílenců, kteří se zářivě usmívali a mávali div jim z toho neupadli ruce. Většina holek, včetně mě, začala pištět a skákat dva metry do vzduchu. Podívala jsem se na Joshe, který mi s úsměvem zamával, došel ke kluků, strhl oponu a zasedl k připraveným bubnům.
"Slyšeli jsme, že tady náš kamarád Josh má nádhernou sestřičku, které je dneska třináct let," pronesl do mikrofonu s úsměvem Daddy a rozhlédl se po davu mých kamarádek, které stále pištěli a nemohli uvěřit, že slavní One Direction jsou na téhle oslavě.
"Takže když nás poprosil, jestli bychom pro ní mohli dneska zahrát, samozřejmě jsme souhlasili," přidal se k němu Hazza a odhodil si neposedné kudrlinky z čela. Usmívala jsem se jako měsíček na hnoji, protože jsem tomu prostě nemohla uvěřit. Kluci se jenom usmáli, dali pokyn ostatním a rozezněli se první tóny písničky What Makes You Beautiful.
"You're insecure, Don't know what for, You're turning heads when you walk through the door, Don't need make up, To cover up, Being the way that you are is enough..." začali kluci zpívat a já se k nim, spolu s ostatníma holkama, přidala. Kluci se jenom usmívali a různě blbli, takže jsme tam všichni padali smíchy. Pak kluci vystřihli Magic, Irresistible, Little Thing, I Would a They Don't Know About Us.
"Díky! Moc děkujeme! A teď bychom byli rádi, kdyby za námi oslavenkyně přišla na pódium!" snažil se Louis překřičet "dav", protože já mám nehorázně uječené kamarádky. Holky najednou ztichly a pár z nich mě začalo probodávat pohledem (tak teď už alepoň vím, koho příště nepozvu). Nejistě jsem vystoupila z davu a zamířila k altánku. Josh se na mě usmíval od bubnů a kluci čekali až dojdu.
"Ahoj Lusio," pozdravili mě sborově a hluboce se uklonili. Byli nehorázně roztomilí, takže se ozvalo jednohlasné "Awww...", čemuž jsem se musela zasmát.
"Tak předně bychom ti všichni chtěli popřát všechno nejlepší k narozeninám a předat ti dárek za nás pět." Dárek? Pro mě byl největší dárek už to, že přijeli a hráli na MOJÍ oslavě. Niall se na mě usmál a podal mi krásnou krabičku. Tenkrát jsem si usilovně přála, aby to nebyl nějaký super drahý špěrk, protože nevím jak bych reagovala. S poděkováním jsem si od nich převzala krabičku a nakoukla na její obsah. Byli to dvě propůstky do zákulisí na všechny jejich koncerty.
"Pro naší fanynku a sestru kamaráda všechno," usmál se na mě Zayn, když si všiml že jsem úplně oněmněla. Později jsem jim snad tisíckrát poděkovala, ale kluci se jenom rozpačitě usmívali.
"Tvůj úžasný bráška," přerušil mě Louis a podíval se přitom na Joshe, "nám na tebe prásknul, že umíš zpívat, takže bychom si s tebou rádi zazpívali." Z altánku se vynořil Paul s dalším mikrofonem a podal mi ho.
"No já nevím," zkoušela jsem to na ně, "Josh to říká jenom protože jsem jeho sestra."
"Která umí dobře zpívat!" zakřičel Josh ze svého místa za bubny. Já jsem ale urputile kroutila hlavou a za žádnou cenu se nehodlala ztrapnit před svými kamarády. Kluci mě do ničeho nechtěli nutit, teda ne přímočaře, takže jenom stáli a říkali: "Máš narozeniny, tak se bav..." nebo: "Ani pro moje modré oči to neuděláš...?"-tedy, musím uznat, že takhle mě přemlouval jenom Louis.
"No tak, lidi, pomozte nám! Všichni chcete určitě slyšet Lusiu jak zpívá!" zapojil Harry do mého přesvědčování i ostatní. Všichni okamžitě propukli ve skandování mého jména, takže mi nezbylo nic jiného, než zazpívat.
"Fajn!" prohlásila jsem se smíchem a všichni začali nadšeně tleskat.
"Ale písničku vybírám já!" Kluci se zasmáli a jenom přikývli.
"She's not afraid," prohlásila jsem nakonec a kluci jenom s nadšením přikývli. Josh to odpočítal, kapela začala hrát první tóny písně a my s kluky bez toho abychom se dohodli na pořadí jsme se pustili do zpěvu.
"She sneaks out in the middle of the night, yeah, Tight dress with the top cut low, She's addicted to feeling never letting go, Let it go..." začala jsem zpívat Harryho část a podle toho jak kamarádi pískali, jsem jí zpívala asi dobře. Kluci na mě jenom ohromeně hleděli, ale zpívali dál. Občas jsem někomu sebrala kus písničky, ale nikomu to zřejmě nevadilo. Hrozně dobře jsem se bavila a když oslava skončila, vůbec se mi nechtělo jít spát. S klukama jsem se druhý den sešla a od té doby jsem byla členem dvou rodin-mojí a veliké One Direction Family.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama