"If you're going through hell, keep going..."
Sir Winston Churchill

Angel in disguise 12. díl

29. července 2014 v 20:49 | Luci Dee |  Angel in disguise...
Title: Angel in disguise
By: Luci Dee
Part: 12

Oddechla jsem si, chvíli jsem počkala. Niall určitě bude detailně prohlížet celou chodbu a "teleportovat" se teď zpátky by bylo celkem zbytečný. Pohodlně jsem se opřela o skříň a sledovala Angel, která si zrovna balila věci na karate. Dopla tašku, vzala si ze stolku flašku vody a pak tryskovou rychlostí vyběhla z pokoje. Podívala jsem se na hodinky a hned mi bylo jasné, že zase nestíhá a jde pozdě. Jenom jsem protočila oči a pomyslela na PJ, čímž jsem se ocitla vedle ní v kuchyni. Aj, takhle riskovat! Niall se zrovna vracel z chodby a Harry stál u ledničky s mírně udiveným, ale pobaveným, výrazem.
"Co to mělo být, Nialle?" ptal se zrovna se smíchem Harry hrál si s magnety na ledničce.
"Co?" Niall se rozpačitě drbe na týlu a nervózně se rozhlíží kolem sebe. Já se přikrčím vedle PJiny dětské židličky a přeju si, abych byla neviditelná. Počkat! Já vlastně jsem neviditelná. Grrr, tahle blbá skutečnost mě začíná štvát!
"No to, jak jsi z ničeho nic vystartoval na chodbu."
"Já...já...ehm...no...To je jedno, neřeš to!" odfrkne trochu nevrle Niall a prohrábne si blonďaté vlásky.
"OK, jak chceš. Už jsi jedl?" Mávne nad tím Harry rukou a otočí se k ledničce do které kouká stejně hladově jako Niall před chvílí.
"Ne, zrovna jsem dokrmil PJ." Přešel směrem k židličce a pohladil malou po hlavince. PJ se rozesmála, párkrát zatleskala ručičkami a pak se naklonila na stranu židličky, kde jsem se krčila já.
"Pššt..." Dala jsem si prst před pusu, ale tím jsem PJ ještě víc rozesmála. Protočila jsem oči a kachními kroky jsem se odplížila pod stůl. Obejmula jsem si rukama kolena a hypnotizovala Niallovi bosé nohy, které byli pořád na stejném místě jako před chvílí.
"A dáš si něco?" ozval se Hazz od ledničky. Bylo slyšet jak o sebe cinkly dvě skleničky, když se přehraboval ve všem tom jídle.
"Vážně se musíš ptát?" zasmál se Niall a já hypnotizovala jeho nohy, které se pomalou a trochu nejistou chůzí přesunuly ke kuchyňské lince.
"OK, špatně jsem ce zeptal. CO si dáš?"
"Já ani nevím," přiznal Niall a vyskočil na kuchyňskou linku.
"Víš co, chtěl jsem ti snídani připravit, ale když se neumíš vymáčknout, tak si trhni." Harry zabouchl dveře ledničky a vydal se ke kuchyňské lince. Cinklo o ní několik skleniček a cvakla nějaká krabička. Vylezla jsem zpod stolu a pomalu se odplížila pryč z místnosti. Co bych tam měla asi tak dělat? Niall už mě dvakrát málem zahlédl a PJ by mě jisto jistě prozradila. Povzdechla jsem si a vydala se nahoru do svého pokoje. Lehla jsem si na svou starou postel a položila jsem si ruce pod hlavu. Teď tenhle pokojík sloužil jako ubytovna malé PJ, ale to neměnilo nic na tom, že se tu nikde neobjevovala růžová. Ze zdola se ozívalo cinkání, rachání a hodně veselý smích. Vyfoukla jsem všechen přebytečný vzduch a dala nohy vysoko do vzduchu. Prohlédla jsem si svoje tričko s Cookie Monster, černou koženou bundu se zlatými cvočky, ruce ověšené gumovými náramky, takové ty legíny s barevným vesmírným motivem a černé Vansky. Párkrát jsem zatřepala nohama ve vzduchu a pak jsem je nechala volně spadnout zpátky do peřin.
"Já se nudím!" zaúpěla jsem a přikryla si obličej dlaněmi. Bohužel mi došli všechny nápady co dělat, takže tu jenom tak ležím a tupě koukám do stropu. Jak se mám asi jako anděl zabavit? Tohle vědět tak tu takhle neležím. OK, mohla bych jít analizovat další pokoj, ale co bych pak dělala až bych analizovala všechny pokoje? Strašně bych si chtěla s někým popovídat, ale asi jediná kdo mě vidí je PJ a to by byl vážně super pokec. Já jako společenský člověk trpím, když si nemůžu s nikým popovídat.
"Sakra! Já si chci s někým popovídat!" zaúpěla jsem znovu a praštila pěstí do postele. Zkusila jsem zavřít oči a usnout, což se mi za chvilku povedlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama